RAFTING PO REKI KRKI

Rezerviraj termin za svojo tekmovalno ekipo,
preveri kateri čoln je bolj ekipno usklajen.

V dveh destletjih delovanja kluba smo postali eden najmočnejših divjevodaških veslaških centrov v Evropi.

Sodelovali smo na vseh državnih prvenstvih in od leta 2001 smo državni prvaki v seštevku vseh treh disciplin. Slovenijo smo zastopali na sedmih svetovnih prvenstvih in sedmih Evropskih prvenstvih, kjer smo skupno osvojili 11 medalj. Nastopamo tudi na tekmovanjih za Evropski pokal, kjer redno posegamo po najvišjih mestih.

Leta 2011 smo na Svetovnem prvenstvu v Kostariki osvojili skupno 3. mesto, ter bronasto medaljo v slalomu in spustu. Lansko leto smo na Evropskem prvenstvu v Lipnem na Češkem osvojili kar 5 medalj. V kategoriji četvork (R4) skupno 2. mesto, srebrno medaljo v slalomu in spustu, ter bronasto v šprintu. V kategoriji R6 pa srebrno medaljo v dvobojevanju.

Lansko leto je prvič na mladinskem svetovnem prvenstvu na Češkem nastopila tudi naša mlada ekipa. Osvojili so skupno 6. mesto.